Verslag: Expert Mudde Ekiden Lekkerkerk

september 22, 2008 door , in Uitslagen, Wedstrijdverslagen.

Gisteren (21 september), waren de “linke loetjes” weer aanwezig bij de expert mudde ekiden 2008, in Lekkerkerk. De “linke loetjes” bestond dit keer uit Werner Noorlander (5KM) , Adrie Noorlander (10KM), Wout den Braber (5KM), Harm Niersman (10KM), Kelvin Klerk(5KM), Anita Barth (7,2KM) en mental coach Hin Veelenturf. De richttijd: rond de 3 uur, het liefst eronder. Helaas is het dit keer ook niet gelukt en kwamen we uit op een tijd van 3 uur en 48 seconden. Deze tijd moet te verbeteren zijn in de eerstvolgende ekiden in Rotterdam.

Klik Hier of op More… om het wedstrijdverslag te lezen dat Kelvin heeft geschreven.

De uitslagen kun je hier vinden, en daar staan ook de tijden per loper.

Expert Ekiden 2008 : de Linke Loetjes (voor uitleg verwijs ik u naar Hin Veelenturf)

Afgelopen zondag werd de jaarlijkse Expert Ekiden georganiseerd. Iets wat altijd veel aandacht krijgt van zowel beginnende als geroutineerde lopers. De teams komen overal vandaan wat zorgt voor een gezellige dag. Ons team behaalde deze dag een 5e plaats te midden van 15 andere strijdende teams. De aftrap was om 10.30 met Werner die door zijn trainingsarbeid en recente prestaties toch wel de nodige druk op zijn schouders had gelegd. Hij raffelde de 5 km snel af om zo de rest van de middag te kunnen wachten tot de laatste loper van ons team binnen was 😉 Hierna kwam achtereenvolgens Adrie Noorlander, Wout den Braber, Harm Niersman, ikzelf en Anita Barth over de finish. We hadden een tijd binnen de 3 uur als doel gesteld. Door afwezigheid van Richard heeft onze coach de tactiek moeten aanpassen en een invaller moeten aankopen om het ontstane gat te dichten. Door voortreffelijk snelle tijden zijn we uiteindelijk toch nog zeer dicht in de buurt gekomen, op 46 seconden na(!). Maar bovenal was het de strijdlust en saamhorigheid die voor deze succesvolle en mooie dag heeft gezorgd. Verder kan ik namens het team spreken dat ook de mentale steun van Richard, Mels en Hin van grote waarde was voor het uiteindelijke resultaat. Met een geweldige teamprestatie en een nieuw PR kon ik ’s avonds gaan dromen van wat er in de toekomst nog allemaal mogelijk is….

– Kelvin Klerk